Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетикиСпортсмени Запорізької школи вищої спортивної майтерності привезли медалі чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді, який відбувся в Сумах. Запорізьку область представляли 19 атлетів, які здобули загалом сім медалей. Про це повідомили в Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Серед молоді Роман Кравцов здобув перемогу на чемпіонаті України на дистанції 60 метрів з результатом 6,80 с.

Спортсменка змінного складу школи Анастасія Бризгіна стала віце-чемпіонкою на дистанції 400 метрів з результатом 54,28 с.

Михайло Яворський на дистанції 400 метрів фінішував четвертим.

У змаганнях дорослих місця розподілилися таким чином: Олеся Повх - чемпіонка України з легкої атлетики на дистанції 60 метрів з результатом 7,15 с., Анастасія Ткачук стала володаркою "золота" на дистанції 1500 м, Роман Кравцов у категорії дорослих піднявся на другу сходинку п’єдесталу на дистанції 60м, Олексій Касьянов на дистанції 60 метрів з бар’єрами прийшов третім, Ольга Борисенко, яка виступила в окремих видах, показала сьомий результат у стрибках у довжину та восьмий - на дистанції 60 метрів.

За попередніми даними, на чемпіонат Європи в приміщенні до складу збірної України включено Олесю Повх, Анастасію Ткачук та Анастасію Бризгіну.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1