Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судин

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судинЛікарі з усієї України зібралися у Запорізькій обласній клінічній лікарні переймати досвід польських колег у лікуванні серцево-судинних хвороб під час першого українсько-польського симпозіуму «Актуальні питання інтервенційної кардіології і ангіології». Привітали провідних лікарів під час урочистого відкриття заходу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко.

- Проведення першого українсько-польського симпозіуму є дуже важливим кроком для нас, адже Україна та Польща останнім часом налагоджують зв’язки та співпрацю за різними напрямками. У нас є не тільки історія взаємовідносин, а й перспективне майбутнє подальшої співпраці. Заплановано, що значну частину бюджету області ми будемо надавати саме на медицину, наш Уряд і держава більше коштів теж направлятимуть на медицину. Проведення симпозіуму – це можливість обмінятися не тільки досвідом, а й отримати нові знання. Запорізький край приймає лікарів з усієї України та Польщі, а це говорить про високий рівень та професіоналізм запорізьких кардіохірургів, - відзначив у вступному слові Едуард Гугнін.

Протягом двох днів польські та українські лікарі обмінювались досвідом у лікуванні серцево-судинних захворювань, а також провели спільні операції. Запорізька обласна клінічна лікарня стала однією з чотирьох в Україні, які приймають фахову конференцію такого високого рівня.

За словами фахівців, Україна, на жаль, посідає лідируючи позиції за кількістю ускладнень від серцево-судинних захворювань. Тож питання боротьби з цією недугою є пріоритетними для запорізьких медиків. У свою чергу, польські лікарі мають суттєвий досвід і власні, цікаві напрацювання в цьому напрямку.

Практичним досвідом лікування серцево-судинних захворювань з українськими фахівцями ділилися провідні кардіологи Сілезького центру хвороб серця (м. Забже, Польща) та Центру кардіології м. Юзефов (Польща). Спільно з запорізькими хірургами польські колеги провели ряд операцій пацієнтам зі складними патологіями судин.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1