Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі волонтери доставили в Гуляйполе «розумну благодійність»

Минулої п`ятниці в спорткомплексі Гуляйполя пройшов матч між запорізькими футболістами з команди «Суспільна взаємопоміч» і вихованцями місцевої школи-інтернату для дітей з особливими освітніми потребами. Ініціатором матчу виступили запорізькі волонтери з громадської організації «Суспільна взаємопоміч» і благодійного фонду «Щаслива дитина», які впевнені в тому, що на зміну роздачі цукерок та іграшок повинна прийти «розумна благодійність».

- Роздача цукерок та іграшок, на мою думку, вирощує в дітях споживацьке ставлення до дорослих і до світу. Тому ми робимо все для того, щоб їх чомусь навчити, - говорить керівник програми сімейного влаштування дітей «Щасливого дитини» Юлія Дойкова. - Ми за «розумну благодійність», коли замість цукерок та іграшок, ми даруємо дітям настрій, емоції і головне - навички. У цьому випадку, це розвиток спортивних навичок.

Найяскравіші емоції в процесі матчу, воістину, били через край - Гуляйпільська дітвора у всю підтримувала свою команду, зустрічаючи радісними вигуками кожен забитий у ворота запоріжців м`яч. Досвідчені запорізькі футболісти дали можливість гуляйпільців відчути в повній мірі спортивний азарт - не раз м`яч опинявся у воротах гостей. Що викликало непідробну радість у дітлахів і їх щире радість.

Незважаючи на гостроту всіх гольових моментів, обидві команди були підкреслено коректні до один до одного. Відображенням цього став і не менш «коректний» рахунок - 12:12. Перемогла дружба і, треба думати, «розумна благодійність».

- першого грудня нашій футбольній команді буде один рік і на сьогоднішній момент в Молодіжній футбольній лізі, в літньому чемпіонаті ми йдемо до 1-го місця - у нас 15 перемог і жодної поразки, - розповіла волонтер «Суспільної взаємопомочі» Аліна Рудий. - Але сьогодні для нас найголовніше було - це емоції діточок! Коли діти посміхаються, радіють - це чудово і зворушливо!

Додатковим приводом для позитивних емоцій для особливих гуляйпольских пацанів і дівчат стали два футбольних м’ячі, які їм подарував учасник «Суспільної взаємопомочі» Павло Нікітченко.

— Ми дуже вдячні «Суспільній взаємопомочі» за організацію такого заходу, – отметил директор Гуляйпольской специальной общеобразовательной школы-интерната Сергей Столяренко. — Для дітей надзвичайно важливі такі заходи, тому що завдяки ним діти відчувають себе частиною соціуму, адже в нас не звичайні діти – діти, в яких особливі освітні потреби.

Всього в комунальному закладі Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Запорізької облради навчаються 211 дітей, з яких 58 діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування.

timenews.in.ua

Запорізькі волонтери доставили в Гуляйполе «розумну благодійність»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1