Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізьких важкоатлетів визнали кращими в Україні

Запорізьких важкоатлетів визнали кращими в УкраїніЗа результатами чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОРів та спортивних ліцеїв запоріжці мають командне золото та срібло

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на федерацію важкої атлетики України.

Чемпіонат України з важкої атлетики серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР, УОРів та спортивних ліцеїв відбувся у Харкові. Запоріжжя представляли одразу два навчальні заклади – спортсмени обласної спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю та ОСДЮШОР з важкої атлетики імені Л. Жаботинського. Обидві команди заробили по три медалі. Серед вихованці школи інтернату чемпіонкою стала Іванна Яцкунь у категорії до 75 кг. По сріблу у своїй вазі мають Юлія Каранчук та Олександр Сергєєв.

Важкоатлети ОСДЮШОР ім. Жаботинського також мають чемпіона – це Олег Ганзенко у категорії понад 105 кг. Срібло до командної скарбнички приніс Іван Кириченко, а бронзу Кирило Ходунов.

У підсумку запорізька школа-інтернат спортивного профілю стала кращою серед спортивних ліцеїв України, а ось школа Жаботинського виборола друге місце серед СДЮШОР.

Переможницями даного чемпіонату серед дівчат стали:

Вагова категорія до 48 кг Захарченко Аліна (Харківська область), сума 142 кг (ривок 64 кг + поштовх 78 кг)

Вагова категорія до 53 кг Александрова Марина (Донецька область), сума 145 кг (65 + 80)

Вагова категорія до 58 кг Конотоп Каміла (Харківська область), сума 185 кг (85 + 100)

Вагова категорія до 63 кг Тимощук Марія (Рівненська область), сума 212 кг (96 + 116)

Вагова категорія до 69 кг Кіричук Аліна (Рівненська область), сума 205 кг (89 + 116)

Вагова категорія до 75 кг Яцкунь Іванна (Запорізька область), сума 154 кг (66 + 88)

Вагова категорія до 90 кг Власенко Анастасія (Харківська область), сума 212 кг (92 + 120)



Переможці серед хлопців:

Вагова категорія до 56 кг Єльніков Роман (Миколаївська область), сума 192 кг (ривок 90 кг + поштовх 102 кг)

Вагова категорія до 62 кг Сідор Руслан (Закарпатська область), сума 230 кг (105 +125)

Вагова категорія до 69 кг Шкурський Олексій (Луганська область), сума 275 кг (121 + 154)

Вагова категорія до 77 кг Рященко Микола (Херсонська область), сума 284 кг (124 + 160)

Вагова категорія до 85 кг Янцевич Євген (Харківська область), сума 289 кг (130 + 159)

Вагова категорія до 94 кг Микитюк Андрій (Харківська область), сума 281 кг (120 + 161)

Вагова категорія до 105 кг Мочернюк Данило (Івано-Франківська область), сума 316 кг (140 + 176)

Вагова категорія понад 105 кг Ганзенко Олег (Запорізька область), сума 345 кг (160 + 185)



У командному заліку місця розділили наступним чином:

Серед ДЮСШ

1 місце – Дніпропетровська МОН ДЮСШ 1

2 місце – Хмельницька ДЮСШ

3 місце – м. Київ ДЮСШ 2



Серед СДЮШОР

1 місце – Донецька ОСДЮСШОР

2 місце – Запорізька ОСДЮСШОР

3 місце – Луганська ЛОСДЮШОР



Серед УОРів

1 місце – Харківська ХОВУФКС-1

2 місце – Харківська ХОВУФКС-2

3 місце – Херсонська філія ХВУФК



Серед спортивних ліцеїв

1 місце – Запорізька ЗОШІСП

2 місце – Луганська ЛОЛІФКС

3 місце – Київська КОЛІФКС
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1