Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізький спортсмен виборов два срібла на міжнародних змаганнях з легкої атлетики

У манежі Білоруського державного університету фізкультури (Мінськ) на міжнародній юніорської матчевій зустрічі з легкої атлетики Білорусь-Азербайджан-Латвія-Литва-Туреччина-Україна-Франція-Естонія збірна України набрала 130 очок і посіла третє місце в командному заліку. Золоті медалі здобули атлети Білорусі (158 очок), срібних медалей удостоїлася команда Франції – 157 очок.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, гідний внесок в успіх української команди вніс і запорізький легкоатлет Ян Конящий (вихованець ДЮСШ «Локомотив»), який виборов дві срібні медалі. Спочатку він з результатом 6,96 секунди фінішував другим на дистанції 60 метрів. Швидше пробіг тільки француз Ніколя Монік (6,88).

Ще одне «срібло» запорожець завоював у змішаній естафеті 4х200 метрів. Українська команда пробігла дистанцію за 1.34,29 хвилини. Перемога в цьому захоплюючому виді змагань дісталася французам (1.34,07 хвилини).

Загалом збірна України здобула в Мінську 13 медалей: три золотих, шість срібних та чотири бронзових.