Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізьку Хортицю планують перетворити на туристичну Мекку

Запорізьку Хортицю планують перетворити на туристичну МеккуПерспективи розвитку Національного заповідника «Хортиця» та створення туристичної інфраструктури обговорили під час засідання члени тимчасової регіональної робочої групи, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

- Наша головна мета - перетворити легендарний острів Хортицю на туристичну Мекку. Коли до обласного центру приїжджають туристи, вони обов’язково відвідують Хортицю, до того ж острів – улюблене місце відпочинку багатьох запоріжців. Найближчим часом буде створена нова наглядова рада, яка буде лобіювати інтереси заповідника. До її складу ввійдуть дружина Президента Марина Порошенко, перші посадові особи Запорізької області, керівники потужних промислових підприємств регіону, соціально відповідальний бізнес. Очікується, що наприкінці березня наглядова рада збереться на своє перше засідання у Києві, - повідомив Едуард Гугнін.

Цього року в обласному бюджеті на проектно-кошторисну документацію закладено 3 млн. грн.. Це дозволить поступово реалізовувати проекти, а вже з наступного року заповідник отримає цільове фінансування також з державного бюджету.

За словами посадовця, очікується, що заповідник буде отримувати кошти з чотирьох рівнів: державного, обласного та міського бюджетів, а також матеріальну підтримку підприємств та бізнесу.

У свою чергу, генеральний директор Національного заповідника Максима Остапенко акцентував увагу, що острів Хортиця – це складний комплексний об’єкт площею понад 2360 га, який має унікальні пам’ятки архітектури, флору та фауну.

- Лише спільними зусиллями можна зрушити з місця ті проблеми, які на Хортиці накопичувалися роками. Необхідно, щоб Хортицю знали не тільки запоріжці та гості міста, Хортиця повинна стати відомою на весь світ і ми разом зможемо досягти цього рівня. Напрацьований потенціал, який має заповідник, необхідно зберегти та розвивати, а також створювати нові об’єкти туристичної інфраструктури, - зазначив Максим Остапенко.

У найближчих планах щодо розвитку Національного заповідника – приведення до ладу існуючої інфраструктури, вирішення питання транспортного забезпечення, створення на Хортиці сучасного екопарку тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1