Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізьку область відзначено як приклад в об’єднанні територіальних громад

Запорізьку область відзначено як приклад в об’єднанні територіальних громадПідсумки об’єднання громад у кожній області підбили учасники координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування і децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи», які відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка та першого заступника Міністра регіонального розвитку В’ячеслава Негоди.

Досвід Запорізької області представили заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун.

На заході було презентовано рейтинг за формуванням об’єднаних територіальних громад, де Запорізька область увійшла до числа лідерів та посіла в загальному рейтингу четверте місце.

Злагоджену роботу в Запорізькій області відзначив В’ячеслав Негода. Урядовець підкреслив, що на сьогодні в області склалася міцна єдина команда, яка якісно й активно реалізує ключову реформу в державі.
За його словами, сьогодні можна виділити кількох керівників облдержадміністрацій, у роботі яких децентралізація стала ключовим напрямком діяльності. Запорізький очільник Костянтин Бриль посідає почесне місце в цьому списку.
Представникам з усієї країни було презентовано позитивний досвід реформи регіонів-лідерів: Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської та Харківської областей.

Під час заходу були озвучені ключові досягнення Запорізького регіону. Зокрема, в області наразі об’єднано 28 громад із 61, передбаченої перспективним планом. ОТГ уже покривають 42% площі регіону та охоплюють 39,2% населення (без урахування міст обласного підпорядкування).
- Зберігається позитивна динаміка об’єднання у кожному звітному році. Успішним досягненням можна відзначити високий рівень спроможності громад. Громади, що об’єдналася в 2015 році, знаходяться серед лідерів рейтингів громад країни. Запорізькі громади також мають успішний досвід співпраці з міжнародними партнерами, - відзначила Зінаїда Бойко.

Після доповіді В’ячеслав Негода відзначив команду Запорізької області та акцентував увагу на тому, що регіон нині є прикладом для інших областей.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
-2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 598  TyutyunnikJulia  24 червня 2017, 12:50цитувати виділене
Знищення села - ось їх мета! А не ваше "благополучие"... об*єднати, позакривати школи, і продати землю! А за Запорізьку обл. вони так яро взялись, лиш тому, що в нас надто багато земель...їх земель.
https://www.youtube.com/watch?v=xPf_WmgQZkU
 0  або