завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..62  Вперед
 

Для територій області почали розробляти місцеві схеми екологічної мережі

Для територій області почали розробляти місцеві схеми екологічної мережіМіж Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та приватним підприємством «Центр екологічного управління» укладено договір про надання послуг з розробки місцевих схем формування екологічної мережі Запорізької області. Представники Департаменту повідомляють про початок цієї роботи.
Слід
Детальніше

Тваринники області отримали перші дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Тваринники області отримали перші дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби
Запорізькі селяни отримали перші додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Так, Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснено перерахунок коштів фізичним особам, що подали документи до органів місцевого самоврядування за вирощування молодняка
Детальніше

В Запорізькій області святкування Дня Європи відбудеться 19 травня 2018 року

В Запорізькій області святкування Дня Європи  відбудеться 19 травня 2018 рокуНа сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України та Запорізької області, зокрема, є європейська інтеграція. З травня 2003 року в нашій державі започатковано традицію святкування Дня Європи, який безперечно став символом єднання географічної Європи. Відзначення Дня Європи в Запоріжжі
Детальніше

У Запорізькій області запустили найбільшу сонячну електростанцію України

У Запорізькій області запустили найбільшу сонячну електростанцію УкраїниУ Запорізькій області розпочала роботу найбільша сонячна електростанція України: вона займає площу в сотню гектарів і дає енергію, достатню для забезпечення як мінімум шести районів з населенням в півмільйона чоловік.
Устаткування електростанції переважно вітчизняне, а її серце – інвертори,
Детальніше

В області розпочато підготовку до проведення телемарафону «Пам’ять-2018»

В області розпочато підготовку до проведення телемарафону «Пам’ять-2018»Щорічний телемарафон «Пам’ять» вийшов на старт. З цього приводу відбулося засідання організаційного комітету з його підготовки, яке провела директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова. У заході також взяли участь представники структурних підрозділів
Детальніше

Телемарафон «Пам’ять» 2018 року

Телемарафон «Пам’ять» 2018 рокуЩорічно у Запорізькій області з нагоди відзначення Дня пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі проводиться телевізійний марафон «Пам’ять». Кошти, зібрані на благодійний рахунок заходу, використовуються виключно для надання матеріальної допомоги ветеранам.
Грошові внески приймаються
Детальніше

Запорізькі архіви відкривають для громадськості розсекречені документи

Запорізькі архіви відкривають для громадськості розсекречені документиДержавним архівом Запорізької області на розширеному засіданні колегії підбито підсумки діяльності архівних установ за 2017 рік та визначено завдання на 2018 рік.
Протягом звітного року архівними установами Запорізької області прийнято на зберігання 30,5 тис. справ, у т.ч. Державним архівом
Детальніше

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на постійній основі проводиться моніторинг допорогових публічних закупівель, здійснених апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій області, які виступають їх замовниками.
Протягом ІV кварталу
Детальніше

Майже половина домогосподарств Запорізької області отримували субсидії

Майже половина домогосподарств Запорізької області отримували субсидіїУпродовж 2017 року в Запорізькій області за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 465,6 тисячі домогосподарств, що у порівнянні з попереднім роком на 21,1% більше. Про це повідомило Головне управління статистики у Запорізькій області.
Минулого року
Детальніше

Через захворюваність дітей на ГРВІ в Запорізькій області на карантин закриваються школи

Через захворюваність дітей на ГРВІ в Запорізькій області на карантин закриваються школиУ Запорізькій області на минулому тижні зареєстровано 10 784 випадків гострих респіраторних інфекцій. Показник захворюваності склав 608,2 на 100 тисяч населення, що нижче порогового рівня на 20% (поріг становить 760,5).
За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України,
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..62  Вперед