завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..61  Вперед
 

Запорізькі архіви відкривають для громадськості розсекречені документи

Запорізькі архіви відкривають для громадськості розсекречені документиДержавним архівом Запорізької області на розширеному засіданні колегії підбито підсумки діяльності архівних установ за 2017 рік та визначено завдання на 2018 рік.
Протягом звітного року архівними установами Запорізької області прийнято на зберігання 30,5 тис. справ, у т.ч. Державним архівом
Детальніше

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на постійній основі проводиться моніторинг допорогових публічних закупівель, здійснених апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій області, які виступають їх замовниками.
Протягом ІV кварталу
Детальніше

Майже половина домогосподарств Запорізької області отримували субсидії

Майже половина домогосподарств Запорізької області отримували субсидіїУпродовж 2017 року в Запорізькій області за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 465,6 тисячі домогосподарств, що у порівнянні з попереднім роком на 21,1% більше. Про це повідомило Головне управління статистики у Запорізькій області.
Минулого року
Детальніше

Через захворюваність дітей на ГРВІ в Запорізькій області на карантин закриваються школи

Через захворюваність дітей на ГРВІ в Запорізькій області на карантин закриваються школиУ Запорізькій області на минулому тижні зареєстровано 10 784 випадків гострих респіраторних інфекцій. Показник захворюваності склав 608,2 на 100 тисяч населення, що нижче порогового рівня на 20% (поріг становить 760,5).
За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України,
Детальніше

У господарстві військової частини зафіксовано спалах захворювання свиней на африканську чуму

У господарстві військової частини зафіксовано спалах захворювання свиней на африканську чуму24 січня у Запорізьку міську лікарню ветеринарної медицини у телефонному режимі було повідомлено про загибель 7 голів свиней різних вікових груп у підсобному господарстві військової частині № 3033 Національної гвардії України.
Спеціалісти управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, Запорізької
Детальніше

СБУ провела спецоперацію з викриття організованого злочинного угруповання

СБУ провела спецоперацію з викриття організованого злочинного угрупованняНа Запоріжжі співробітники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області провели спецоперацію з викриття організованого злочинного угруповання, причетного до розбійних нападів та пограбувань на території області.
За інформацією спецслужби, до угруповання входили особи раніше судимі
Детальніше

На трьох автодорогах регіону тимчасово закрито рух транспорту

На трьох автодорогах регіону тимчасово закрито рух транспортуПитання забезпечення безпечного руху на автошляхах області обговорили учасники засідання обласного штабу для опрацювання заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, пов’язаних із несприятливими умовами зимового періоду 2018 року, яке відбулось під керівництвом
Детальніше

Підтримка вразливого населення виходить на міжнародний рівень

Підтримка вразливого населення виходить на міжнародний рівеньФахівці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у засіданні круглого столу, проведеного Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.
Під час заходу обговорювалось запровадження проекту «Підтримка вразливого населення в зимовий період»
Детальніше

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судин

Запорізькі та польські лікарі обмінялися досвідом у лікуванні хвороб серця та судинЛікарі з усієї України зібралися у Запорізькій обласній клінічній лікарні переймати досвід польських колег у лікуванні серцево-судинних хвороб під час першого українсько-польського симпозіуму «Актуальні питання інтервенційної кардіології і ангіології». Привітали провідних лікарів під час урочистого відкриття
Детальніше

На автошляхах області ситуація стабільна – проїзд забезпечено

На автошляхах області ситуація стабільна – проїзд забезпеченоНаразі в області температура -8 - (-15) ВєС, без опадів, місцями невеликий туман. Покриття автодоріг місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогам області забезпечено.
За станом на 8-му годину ранку на дорогах загального користування задля забезпечення безпечного
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..61  Вперед