завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..68  Вперед
 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 18.09.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 18.09.2020
За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 18 вересня у Запорізькій області зареєстровано 2 748 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 75 нових випадків захворювання.
Детальніше

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 01.09.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 01.09.2020
За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 1 вересня у Запорізькій області зареєстровано 1627 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 31 новий випадок захворювання.
Детальніше

Громадам передані ключі від перших з 30 автобусів, зроблених на АвтоЗАЗі

Громадам передані ключі від перших з 30 автобусів, зроблених на АвтоЗАЗі
11 серпня, Запорізький автомобілебудівний завод презентував серію шкільних автобусів, яке підприємство має можливість випускати власними потужностями. Ключі від чотирьох автобусів для перевезення школярів у сільській місцевості головам громад передав голова облдержадміністрації Віталій Боговін. В урочистому заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Віталій Тишечко та Олександр Свистун.
Детальніше

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 10.08.2020 09:30

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області. Оновлення: 10.08.2020 09:30За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 10 серпня у Запорізькій області зареєстровано 953 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 16 нових випадків захворювання.
Детальніше

У області починає роботу Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

У області починає роботу Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)У Запорізькій області починає роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.
Детальніше

У Запорізькій області створено 72 га нових лісових культур

У Запорізькій області створено 72 га нових лісових культурВ лісогосподарських підприємствах Запорізької області завершено проведення технічного приймання лісокультурних об’єктів створених весною 2020 року.
За інформацією Запорізького обласного управління лісового та мислівського господарства, весною створено 72 га нових лісових культур, що становить 16% від річного плану, основні роботи по створенню лісових культур будуть проводитися восени.
Детальніше

Запорізькі курорти готуються до старту оздоровчого сезону з дотриманням усіх вимог та рекомендацій

Запорізькі курорти готуються до старту оздоровчого сезону з дотриманням усіх вимог та рекомендацій1 червня у Кирилівці відбулась виїзна нарада з питань підготовки та проведення туристично-курортного сезону 2020 року. На нараду було запрошено представників різних галузей: керівників територій, державних підприємств, голів райдержадміністрацій, представників закладів відпочинку приморських територій. Нарада відбулась під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова.
Детальніше

У Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річках

У Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річкахПроте деякі обмеження на лов водних біоресурсів залишаються
Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річках.
Детальніше

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачів

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачівНаціональний заповідник «Хортиця» повідомив на своєму офіційному сайті, що знову приймає відвідувачів.
Проте, щоб побачити туристичні об’єкти Хортиці, треба виконувати правила відвідування. Безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, у тому числі, й дистанції у 1,5 метрів.
Детальніше

В області посилюються заходи протипожежної безпеки

В області посилюються заходи протипожежної безпекиСтан протипожежної безпеки в області обговорили учасники селекторної онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ. Захід відбувся під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..68  Вперед