Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на навчання!Комунальний заклад "Гуляпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської районної ради продовжує набір учнів до 1 класу 2017/2018 навчального року.

Зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи: заяву на ім’я директора колегіуму; копії свідоцтва про народження дитини та ідентифікаційного коду; медичну картку встановленого зразка та картку щеплень.

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти: світлі, затишні та теплі класні кімнати, кімната для відпочинку та денного сну, обладнаний спортивний та тренажерний зали, безкоштовне гаряче харчування, постійний медичний нагляд, гуртки та спортивні секції, висококваліфіковані вчителі, вихователі, практичний психолог, турботливий персонал; перебування дітей у навчальному закладі - з 7.30 (прийом дітей вчителем) до 12.35 (завершення уроків) та до 17.30 (у групі продовженого дня).

Чекаємо на Вас за адресою: м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 5.

За довідками та роз’ясненнями можна звертатися до дирекції колегіуму та секретаря, а також безпосередньо до заступника директора Лапіної Тетяни Миколаївни за тел. 050-504-16-31.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1