Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»

12 листопада 2016 року, в рамках ІХ обласного фестивалю народного мистецтва «Вольниця», в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В. Діденка відбулось засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління», на якому були присутні представники влади Гуляйпільського району та Запорізької області, науковці, краєзнавці, освітяни, молодь міста та всі, хто цікавиться історією. На засіданні говорили про багаті та славні ратні традиції захисників України, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Розпочав засідання директор Департаменту культури, туризму,національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Мороко Владислав Валерійович, який наголосив про важливість обговорення історичних подій пов’язаних із захисниками України всих поколінь. Цікавою була розповідь Івана Кушніренка про Нестора Махна як захисника українського селянства.

На засіданні круглого столу також відбулась презентація книги «Російсько-українська війна», яку підготували автори історики-науковці Михайло Павленко та Олексій Штейнле.
Ця книга для усіх, хто цікавиться перебігом військового конфлікту на Донбасі. Запрошуємо бажаючих ознайомитись з новою книгою, яка тепер є в фонді Гуляйпільської центральної районної біліотеки.

Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1