Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Заступник начальника запорізької поліції зустрівся з мешканцями Гуляйполя (ФОТО)

8 лютого заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Сергій Логвиненко провів виїзний прийом громадян у Гуляйполі.

Заступник начальника запорізької поліції зустрівся з мешканцями Гуляйполя (ФОТО)


Зустріч відбулася у будівлі Гуляйпільського відділення поліції. Спілкування тривало декілька годин і кожен з відвідувачів мав можливість змістовно розповісти про свою проблему та отримати професійну пораду.

Всі громадяни отримали вичерпні відповіді на поставлені питання та фахові роз’яснення норм чинного законодавства України. Сергій Логвиненко пообіцяв, що за всіма викладеними фактами на прийомі буде проведена перевірка, а про стан справ у кримінальних провадженнях скаржників поінформують згодом.

Заступник начальника запорізької поліції зустрівся з мешканцями Гуляйполя (ФОТО)


Окрім цього, під час робочої поїздки Сергій Васильович зустрівся з місцевими членами профспілки учасників антитерористичної операції. Обговоривши питання, що турбують мешканців Гуляйполя, присутні дійшли порозуміння. А місцеві жителі пообіцяли допомагати правоохоронцям у покращенні кримінальної ситуації в районі.

Заступник начальника запорізької поліції зустрівся з мешканцями Гуляйполя (ФОТО)


Сергій Логвиненко доповів про результати зустрічі та обстановку, яка склалася навколо діяльності правоохоронних органів Гуляйпільщини. Ситуація була взята на контроль особисто начальником Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олегом Золотоношею. Також очільник запорізької поліції зазначив, що місцеве поліцейське керівництво повинне протягом двох тижнів вжити вичерпних заходів щодо всіх проблемних питань, винесених на розсуд представниками громадськості та встановити порядок і покращити криміногенну ситуацію у районі.

Окремо наголошено не необхідність негайного прийому громадян з усіх питань, пов’язаних з діяльністю поліції.

Також зазначимо, що з 13 лютого до Гуляйпілля буде направлено працівників обласного апарату для надання практичної допомоги.

Відділ комунікації поліції Запорізької області
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1