завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Звернення ОВС до власників вогнепальної зброї

Звернення ОВС до власників вогнепальної зброїЗвернення начальника Гуляйпільського РВ УМВС України в Запорізькій області підполковника міліції Боровика В.В. до всіх власників вогнепальної зброї.
Детальніше

Інформація про гуляйпільську самооборону

Інформація про гуляйпільську самооборонуПрохання поширити об′яву серед друзів і знайомих, щоб запобігти міфам і пліткам про самооборону Гуляйполя.
При можливості роздрукувати і розповсюдити.
Детальніше

Громада рибалок Гуляйполя запрошує на збори

Громада рибалок Гуляйполя запрошує на збориНа неодноразові звернення громадян щодо подальшої долі нашої річки Гайчур (проведення прибирання території відпочинку та рибальства), з метою вивчення громадської думки, звертаймось до небайдужих людей, рибалок-любителів прийти на збори, які відбудуться 11 березня о 17:00 (будівля райради, 2-й поверх).
Детальніше

Обращение «Азовского козацкого войска» к гуляйпольцам.

К событиям на 2 марта 2014 года
Казачий Лист « Всем»

Мы живем на белом свете и Бога славим по милости его. Лихие часы которые к нам пришли на Богом хранимую страну нашу Русь Святую – Украину называют «Решето» или «Снятие масок». Это болезненный процесс перерождения людей и человека лично. В Святом писании, в главе откровение это описано « И настанет время когда люди возгордятся отвернувшись от Бога и Господь посеет вражду в сердцах людских и волки сознания будут выгрызать их разум. И начнется час отсева зерен от плевелов».
Детальніше

Індексація нормативної грошової оцінки земель на 2014 рік

Індексація нормативної грошової оцінки земель на 2014 рікВідділ Держземанетства у Гуляйпільському районі Запорізької області повідомляє, щодо прийняття коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки на 2014 рік.
Детальніше

Інформація, щодо компенсаційних виплат

Інформація, щодо компенсаційних виплатДля виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року №346, продовжується актуалізація даних вкладників Сбербанку колишнього СРСР, які не отримали 1000 гривень у 2008 році, установами філії ЗОУ AT «Ощадбанк» для подальшого проведення компенсаційних виплат.
Для призначення дати
Детальніше

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення кабміну України від 31. 2011 № 1185)

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення кабміну України  від 31. 2011 № 1185)Нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь в Україні була проведена в повному обсязі 01.07.1995 р. (відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 року
Детальніше

Электроустановки в опасности!

Электроустановки в опасности! Обращение ко всем гражданам!
В последнее время распространились случаи разукомплектования (хищения) электроустановок, что приводит к длительным перерывам в электроснабжении потребителей, возможность травмирования населения. Остаются без тепла и света поселок и села нашего района. Средств на восстановление
Детальніше

Шановні передплатники періодичних видань, мешканні району!

Шановні передплатники періодичних видань, мешканні району!Вимушенi звернутися до вас з наболілими для нас проблемами. Для кожної листоноші, особливо взимку, стають надзвичайно небезпечними ваші безприв'язні домашні собаки. Четвероногі охоронці двору нерідко кидаються на листонош. Трапляється таке не тільки на ваших подвір'ях, а й на прилеглих вулицях. Байдужим
Детальніше

Про безоплатне поховання окремих категорій громадян

Про безоплатне поховання окремих категорій громадянЗгідно зі ст. 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1445 від 28 жовтня 2004 року затверджено Порядок проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,
Детальніше
 
 1 2  Вперед