Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!

Завершилися змагання за першість з волейболу серед команд юнаків у рахунок 73-ої районної спартакіади школярів. Напружена боротьба точилася до самого вечора серед команд у фіналі, який проходив на спортивному полі ДЮСШ. І ось близько 17-ої години нарешті пролунав свисток арбітра, який сповістив про закінчення останньої гри на користь збірної колегіуму!

Молодці наші хлопці - знову утримали звання чемпіонів району з волейболу! Вагомий внесок у копілку спільної перемоги здійснили Артем Меренков, Данііл Доннік, Олександр Свірєпов (11А),Ігор Кучер, Дмитро Ходус, Костянтин Набок (9А), Сергій Борденюк (8А), Кирило Забава (8Б) на чолі зі своїми наставниками, вчителями фізичної культури Г.І.Шапошніком та В.О.Колосовським.

Відзнаки переможцям вручив начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради В.П.Науменко: команді-переможцю - Диплом за І місце та перехідний кубок змагань. Кожен учасник збірної нагороджений "золотою" медаллю та грамотою міського відділу освіти, а Меренков Артем - ще й спеціальною відзнакою як найкращий гравець.

Фото збірної та відзнак команди

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1