Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Збірна Російської Федерації з боксу боїться їхати до столиці України

Збірна Російської Федерації з боксу боїться їхати до столиці УкраїниЗбірна Російської Федерації наполягає на перенесенні виїзного бою 1/4 фіналу WSB проти "Українських отаманів " на нейтральну територію. Проведення матчу в столиці України або Броварах категорично не влаштовує російську сторону. Про таке посилаючись на генерального менеджера російської команди Степана Ленд′єла інформує sportbox.ru.

"Наша позиція така: домашній матч, запланований на 26 березня, повинен пройти в Москві, а виїзний матч - четвертого квітня - ми згодні провести на нейтральній території, але це має бути країна, де немає ніяких антиросійських настроїв",- пояснив Ленд′єл.

Що ж, мабуть путінська пропаганда в Російській Федерації досягла таких масштабів, що не тільки несамовиті олігофрени - українофоби на кшталт Охлобистіна, але також, здавалося б, цілком адекватні люди дійсно вірять в те, що на вулицях столиці бігають з сокирами натовпу озвірілих бандерівців (чи "Бендерівці"), разом з інопланетянами полюючи на всіх російськомовних жителів Землі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 672  SERGEY69  24 березня 2014, 00:00цитувати виділене
Ну времена,ну нравы...
 0  або