Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Збірна України завоювала головний трофей на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Українська збірна зі стрибків у воду виборола перше місце в командному заліку чемпіонату Європи, який завершився у Києві.

Українська команда випередила головних конкурентів - росіян - на два бали, повідомляє офіційний сайт змагань.

Боротьба за головний трофей чемпіонату велася до останніх хвилин. При підрахунку командних очок враховуються не тільки медальні місця, а й позиції інших спортсменів. Незважаючи на те, що в останній день українські стрибуни не завоювали медалей, росіяни також недобрали балів через провал їхнього лідера Романа Ізмайлова в останньому виді програми.

У підсумку, Україна зберегла перевагу, набравши 244 бали проти 242-х у росіян. Це перший подібний успіх української збірної в історії - раніше ніколи "синьо-жовті" стрибуни не вигравали командна першість на чемпіонатах Європи.