Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Жителям області повернуть понад 30 мільйонів гривень невикористаних субсидій

Жителям області повернуть понад 30 мільйонів гривень невикористаних субсидійВ умовах постійного підвищення цін і тарифів на оплату житлово-комунальних послуг для максимального охоплення населення соціальною підтримкою у Запорізькій області продовжує дію Програма житлових субсидій.

Органами соціального захисту населення налагоджено співпрацю з організаціями - надавачами житлово-комунальних послуг, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в питанні отримання інформації для нарахування і перепризначення громадянам житлових субсидій.

У цьому році за субсидією звернулися 404751 домогосподарство або 62,9 % від їх загальної кількості (643757).

За станом на 01.09.2017 отримують субсидію 252004 домогосподарства. Сума коштів, спрямована з державного бюджету, склала 1,7 млрд. гривень.

Загалом послуги надають 688 підприємств, з яких 35 - послугу з електропостачання, 28 - послугу з газопостачання, 197 - послугу з централізованого теплопостачання, 428 - постачання холодної, гарячої води та водовідведення, якими повернуто до бюджету 277,1 млн. гривень не використаних субсидій.

До територіальних органів соціального захисту населення постачальники послуг надали списки на 64220 осіб, у яких залишилася частина невикористаних сум субсидії, серед них: на 59767 осіб - газопостачальними організаціями; на 4453 особи - електропостачальними організаціями.

Із заявами щодо виплати частини невикористаних сум субсидії звернулися 51160 осіб (79,7%), з них 3363 - на послугу з електропостачання, 47797 особи - на послугу з газопостачання. Загальна сума частини невикористаної суми субсидій, яку необхідно сплатити населенню, складає 30,4 млн. гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1