Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Життя на секунди між Гуляйполем та Пологами: вагітну жінку рятували медики двох районів

Життя на секунди між Гуляйполем та Пологами: вагітну жінку рятували медики двох районів11 січня небайдужі люди звернули увагу на вагітну, якій було зле у парку, що неподалік автостанції Гуляйпілля. У жінки відкрилась кровотеча. Як потім зазначила гуляйпільчанка, вона перечепилась та невдало впала.

Жінці викликали швидку. Медики відреагували оперативно та, не зволікаючи, доставили вагітну до Пологівської ЦРЛ.

Коментуючи дану ситуацію, головний лікар Гуляйпільської ЦРЛ Анатолій Трусов зазначив, що бригада швидкої спрацювала професійно, адже в такій ситуації рахунок йшов на секунди. У першу чергу медики рятували життя жінці, адже вона вже має на утриманні маленьких дітей.

З цією історією ще раз постало питання доцільності закриття пологового відділення Гуляйпільської ЦРЛ. Масла у вогонь підливає те, що взимку між Гуляйполем та Пологами часто трапляються снігові замети, які блокують зазначений напрямок руху на декілька днів. Гуляйпільчанці пощастило, автодорога була чистою. Застрягни швидка в снігових заметах, ця історія могла б закінчитись значно трагічніше. Тож закриття пологового відділення Гуляйпільської ЦРЛ - привід для взаємодії не лише медиків двох лікарень, а й для співпраці керівництва Гуляйпійльського та Пологівського районів, зокрема у напрямку подолання проблемних аспектів.

Автор: Лілія БІЛА, РАЙОНКА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  16 січня 2017, 04:38цитувати виділене
і це не перший такий випадок.
 0  або