Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Журналісти звинуватили Російську Федерацію у використанні фосфорних бомб в Сирії (фото, выдео)

У четвер, дванадцятий листопада, ряд сирійських ЗМІ та журналістів повідомили, що Російська Федерація застосувала фосфорні бомби на північному заході Сирії, в провінції Ідліб. Ось наприклад, цілий ряд фотографій і відеозаписів з місця подій розмістив у своєму Twitter кореспондент німецького журналу Bild Юліан Репке.

На відео - і фотоматеріалах відображені бомбардування, пожежі в населених пунктах і залишки російських боєприпасів, які були знайдені на місці подій. За даними джерел журналіста, бомби з запальними боєприпасами були скинуті з російського гвинтокрила Мі-24 в селах Бенін і Харша в північно-західній провінції Ідліб.

За наявними даними, обстановку там контролюють загони помірної опозиції, які ведуть війну одночасно і з режимом Асада, і з терористами "Ісламської держави". Застосування фосфорних боєприпасів проти військових цілей, розташованих усередині або в околицях населених областей, заборонено міжнародними угодами (Протокол III до "Конвенції про заборону або обмеження використання певних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають не вибіркове дія", 1980).

Журналісти звинуватили Російську Федерацію у використанні фосфорних бомб в Сирії (фото, выдео)Журналісти звинуватили Російську Федерацію у використанні фосфорних бомб в Сирії (фото, выдео)Журналісти звинуватили Російську Федерацію у використанні фосфорних бомб в Сирії (фото, выдео)Журналісти звинуватили Російську Федерацію у використанні фосфорних бомб в Сирії (фото, выдео)

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1