Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"

Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"


У спортзалі ДЮСШ Гуляйполя Запорізької області минулої п`ятниці панувала святкова атмосфера. Бо саме відбувалася баскетбольна гра на Кубок районної газети "Голос Гуляйпілля", організований районною державною адміністрацією та районною радою за сприяння депутата обласної ради Анатолія Синельника.

За кубок, присвячений 86-й річниці заснування газети, боролися баскетбольний клуб "Гуляйполе" на чолі з головним тренером Геннадієм Даніловим та БК "ЗНУ" (Запорізького національного університету), головним тренером якого є Віктор Горбуля. Організатори змагань недарма обрали для проведення саме дату 14 жовтня - на цей день припало кілька важливих свят: Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України та День козацтва. А дивлячись на хлопців-спортсменів, як наших, так і запорізьких, висновок можна зробити лише один: перед нами - справжні козаки та захисники: мужні, сильні й цілеспрямовані чоловіки.

Змагання почалися із урочистого відкриття, на якому з привітальним словом звернулася до присутніх безпосередньо головний редактор газети "Голос Гуляйпілля" Тетяна Велика. Керівник апарату гуляйпільської райдержадміністрації Сергій Семеренко у свою чергу вітав газету, гостей та побажав баскетболістам вдалої гри. А от мелодійності та української барвистості заходу додали Ілона Козлова, Анна Коростильова й Валерія Кубрак та чарівні дівчатка танцювального колективу під керівництвом Юлії Коломоєць.

І ось команди вийшли на майданчик, гостям традиційно вручили запашний духмяний коровай, пролунав гімн – і гра почалася. Заскрипіло взуття, лунко зазвучав м’яч, почулися підбадьорюючі вигуки вболівальників (яких, до речі, прийшло чимало), гучні коментарі комісара зустрічі, судді національної категорії Петра Драгана та пронизуючі свистки арбітрів Едуарда Тельчарова і Дениса Івахніна. Синя форма запоріжців яскравими спалахами контрастувала з біло-рожевими кольорами її гуляйпільських гравців, які одночасно уособлювали кольори газети. Змагання було доволі напруженим: жага до перемоги вирувала у кожної з команд. У великій перерві усі змогли відпочити (гравці – фізично, вболівальники – морально) та насолодитися виступами вокального ансамблю "Світанок" й поринути у "Хаос думок" разом із гнучкими дівчатами-танцівницями.

Далі гра продовжилась, та незабаром разом із фінальним свистком всі почули й результат гри: з рахунком 66-92 гуляйпільська команда, на жаль, поступилася БК "ЗНУ". Однак сяючі очі запорізьких баскетболістів при вигляді переможного кубка викликали посмішку і гордість, що про "Голос Гуляйпілля" тепер знатимуть і в Запоріжжі. Але й гуляйпільські майстри баскетбольного м’яча не залишилися без уваги. У кожній команді було визначено по два кращих гравці за версією "MVP" і "Mr. Hustle" та вручено їм однойменні статуетки. Так, звання найрезультативнішого гравця ("MVP") отримали Максим Лєдньов (капітан БК "ЗНУ") та Ігор Ціпіньо (БК "Гуляйполе"). А найбільш наполегливими, завзятими та всюдисущими ("Mr. Hustle") виявились Владислав Шанін (БК "ЗНУ") таСергій Ярошенко (БК "Гуляйполе").

Як капітан команди приймаючого міста, Сергій Ярошенко подякував організаторам змагання за проведення гри, запорізькій команді та складу суддів - безпосередньо за саму гру та отриманий досвід, своїм хлопцям – за взаєморозуміння й підтримку. А вже після нагородження із прикрістю розповів, що для перемоги їм дещо забракло сил.

Однак Петро Драган, головний суддя гри, голова запорізької обласної колегії суддів з баскетболу, дуже тішився гуляйпільською командою:

- Це надзвичайно цілеспрямовані та сильні хлопці, які знають, чого хочуть та вміють добиватися поставленої мети. Кожен з них по-своєму індивідуальний, технічний. Ніколи не треба здаватися та опускати руки. Регулярні тренування завжди сприяють подальшому успіху та перемогам. Взагалі, дуже задоволений тим, що в Гуляйполі не забувають про баскетбол, а навпаки, всіляко його розвивають, влаштовуючи різноманітні турніри та запрошуючи команди з інших міст. Тому впевнений, що ми сюди приїдемо ще не раз і тільки буду цьому радий! – запевнив Петро Павлович.

Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"Зіграно поєдинок на Кубок газети "Голос Гуляйпілля"


news.ukrbasket.net
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1