Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів

Змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів21 та 23 лютого, в спортивних залах ДЮСШ, Гуляйпільської ЗОШ № 1 та Гуляйпільської СЗОШ, проходили змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів, присвяченої 95-й річниці з дня заснування Гуляйпільського району. В змаганнях прийняло участь 12 команд. Спочатку проходили зональні змагання, а потім фінальна частина змагань, яка проходила в спортивному залі ДЮСШ.

У фінальній частині змагань за перемогу сперечалися команди: Гуляйпільської ЗОШ № 1, колегіуму «Лідер», Мирненської ЗОШ, Воздвижівської ЗОШ, Верхньотерсянської ЗОШ та Успенівської ЗОШ.

За результатами змагань, перше місце виборола команда дівчат Успенівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Биковський Юрій), друге місце посіла команда дівчат Гуляйпільської ЗОШ № 1 (Притула Ігор, Тертишна Анжела), третє місце зайняла команда дівчат Воздвижівської ЗОШ (Приходько Валерій).

Церемонія нагородження команд відбувалася за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Віктора Науменка, який вручив команді-переможцю перехідний кубок та диплом, гравцям грамоти. Команди-призери нагороджені дипломами.

http://gpmrada.gov.ua/news/1117-zmagannia_z_basketbolu_sered_komand_divchat_v_zalik_73-i_raionnoi_spartakiadi_shkoliariv_prisviachenoi_95-i_richnitsi_z_dnia_zasnuvannia_guliaipilskogo_raionu.html

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1