Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Знайдено стародавню єгипетську мумію «у дуже хорошому стані»

Знайдено стародавню єгипетську мумію «у дуже хорошому стані»Іспанські археологи виявили стародавню єгипетську мумію у «дуже хорошому стані» поблизу Луксора, Єгипет. Про це повідомляє Міністерство старожитностей Єгипту.

Останки, що датуються 1075-664 роком до н.е., були знайдені у гробниці на західному березі Нілу, у 700 км на південь від Каїра, йдеться у повідомленні.

Мумія, огорнена у полотно, склеєне гіпсом, була у яскраво пофарбованому дерев’яному саркофазі біля храму епохи короля-воїна Тутмоса III, – інформує видання The Guardian.

Гробниця, ймовірно, належала дворянину Аменренефу, який був слугою королівського двору, йдеться у повідомленні міністерства.

Голова археологічної команди Міріам Секо Альварес розповів, що мумія була прикрашена багатьма барвистими декораціями, що нагадують релігійні символи давнього Єгипту, такими як богині Ісіда і Нефтида і чотирьох синів Гора.

Наявні дані свідчать про те, що практика огортання тіла для того, щоб зберегти його після смерті, у Єгипті датується 4500 роком до н.е.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1