Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Знижена вага тіла може бути небезпечною

Знижена вага тіла може бути небезпечноюНа заході, а особливо в Сполучених Штатах Америки існує така проблема, як зайва вага. Багато хто розповідає і ставить у негативний приклад повних американок і американців, які харчуються лише фастфудами. Лікарі стверджують, що зайві відкладення підвищують ризик діабету та виникнення хвороб серцево-судинної системи. А знаєте, що знижена вага також небезпечна, хоча про неї геть мало говорять та переймаються люди. Недостатня вага тіла може супроводжуватись значними ризиками для здоров’я, внаслідок нестачі потрібних поживних речовин або мікроелементів.


Коли людина має Індекс Маси Тіла (BMI) нижчий за 18,5 тоді можна сказати, що вага тіла знижена. Свій Індекс Маси Тіла підрахуй онлайн, тут. Нормальна форма тіла це коли ІМТ (на англійські мові це Body Mass Index, або скорочено BMI) лежить в межах від 18,5 до 25. Але коли ІМТ нижчий за 16 то це дуже занижена, яка насправді може бути небезпечною для здоров’я. Причини недостатніх кілограм можуть бути різними. Може бути що організм недостатньо засвоює важливі поживні речовини і мікроелементи. Це може призводити до ослаблення імунної системи або інших тяжчих хвороб. Окрім цього це може негативно впливати на функції м’язів, підвищувати ризик остеопорозу, ослаблювати кістки. Постійна втома та в’ялість можуть також бути наслідками недостатньої ваги тіла. Загоєння ран часто проходить важче та довше ніж у людей у нормальній формі. Деякі лікарі припускають, що недостатня маса тіла знижує тривалість життя.


Набрати важче аніж скинути?


Часто проблему недостатньої маси тіла зовсім недооцінюють, яка немало розповсюджена у сучасному суспільстві. Набрати вагу без шкоди для здоров’я є таким же складним процесом, як і похудіти, так як причини недостатніх кілограм можуть бути комплексними і непростими, що і при зайвій вазі, пояснює Керстін Бернхард, експерт з харчування та екотрофолог. Просто робити навпаки, як радять щоб поправитись, мало допомагає. Підвищене споживання жирної їжі та солодких страв не кращий вихід щоб набрати кілограми. Таке харчування не тільки небажане, але й безкорисне і навіть шкідливе, додає експерт.


Більше одного мільйона німців страждають недостатньою вагою. Цікаво яка картина була би в Україні. Згідно даних німецької асоціації дієтологів, 1,5 відсотків жінок і 0,4 відсотки чоловіків мають занижену масу тіла. Хоча інші джерела кажуть про 4% у жінок і 1% у чоловіків. Чому би не зайнятись власним здоров’ям і якщо ваш ІМТ менший за 18,5 то краще прийняти рішучі міри, поки ваші недостатні кілограми не принесли негативних наслідків або, не доведи Боже, якихось недуг.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1