завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вишита сорочка – спадок нації, який передається з покоління в покоління, навіть під час репресій, виселень і голодоморів.

Вишита сорочка – спадок нації, який передається з покоління в покоління, навіть під час репресій, виселень і голодоморів.Про це – документальний фільм Олександра Ткачука і Лесі Воронюк «Спадок нації», який уже півтора року мандрує світом та розказує дивовижні історії. У дні, коли ми згадуємо жертв операції «Захід», яких примусово за один день вивезли до Сибіру, документальні факти, встановлені сценаристкою фільму Лесею
Детальніше

Кременчуцький автозавод представив легку міську вантажівку.

Кременчуцький автозавод представив легку міську вантажівку.Розроблено і виготовлено середньотонажне шасі КрАЗ-5401Н2 вантажопідйомністю 6 тонн, повідляють у прес-службі «АвтоКрАЗ».
Згідно з повідомленням, шасі призначене для монтажу надбудов промислового призначення і технологічного обладнання. Воно може бути виконане як із короткою, так і подовженою базою.
Вперше в модельному ряду КрАЗа на цьому шасі встановлений 170-сильний чотирициліндровий рядний двигун екологічного класу Євро-5.
Детальніше

Найшвидший вертоліт у світі створили в Україні (відео)

Найшвидший вертоліт у світі створили в Україні (відео)Над проектом українського гвинтокрила працювали молоді інженери з Києва. Вертоліт розганяється до 209-ти кілометрів за годину.
Назвали вертоліт "Скаут". Головний технолог і за сумісництвом пілот, запевняє: ця крихітка може піднятися на висоту до 4 тисяч метрів. І здатна долетіти з Києва до Львова лише за 3 години, а навчитися керувати нею можна лише за один день.
Детальніше

Харків’янин створив їстівну плівку для продуктів

Харків’янин створив їстівну плівку для продуктівУтилізація пакувальних матеріалів – тепер не проблема! Харків’янин Сергій Тимчук вирішив це питання, створивши їстівну плівку для продуктів. Екологічно чистий поліетилен дозволяє продовжити термін зберігання їжі й абсолютно не шкодить навколишньому середовищу.
Детальніше

БМ «Десна» можна керувати на відстані

БМ «Десна» можна керувати на відстаніБойовий модуль «Десна» виробництва чернігівського підприємства ПАТ «ЧеЗаРа» може встановлюватися на легкоброньовану техніку типу БТР і БМП, катери та у стаціонарних вогневих точках. Основною перевагою над іншими модулями є те, що він діє з дистанційно керованою універсальною оптико-електронною системою стабілізації, наведення та керування озброєнням. Вона здатна забезпечити влучність, швидке наведення на ціль та її автоматичний супровід.
Детальніше

Український електробус вже цього тижня курсуватиме вулицями Львова

Український електробус вже цього тижня курсуватиме вулицями ЛьвоваЗа словами мера Львова Андрія Садового, вже цього тижня на свій перший маршрут планує виїхати електробус. Він курсуватиме за тролейбусним маршрутом № 13 (пл. Івана Підкови — вул.. Грінченка).
Детальніше

Молодёжные рюкзаки от компании Style Line

Молодёжные рюкзаки от компании Style LineВ нашем мире существуют сотни и тысячи различных сумок и рюкзаков. По статистике 40 процентов девушек в каждом своём походе в магазин обязательно заходят в отдел, где продаются сумочки. И как говориться «мужчинам никогда не понять женской логики» также и здесь, неизвестно почему у женщин такая большая любовь к сумкам.
Но, так или иначе, производители сумок бьются, чтобы всячески угодить девушкам новой модной и красивой сумочкой.
Детальніше