Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»

Взаємодія з роботодавцями є однією з основних функцій служби зайнятості. Наша робота будується насамперед так, щоб роботодавці усвідомили свою важливу роль в питаннях зайнятості населення - створенні робочих місць, і як наслідок, збільшення зайнятості населення.

21.02.2019 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулася зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія» Тетяною Лагодою. Метою зустрічі була можливість отримання роботодавцем компенсації витрат у розмірі єдиного внеску, у разі працевлаштування на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з додатковими гарантіями. Обговорено умови отримання компенсації єдиного внеску, перелік необхідних документів та строки їх подання до центру зайнятості. Ця послуга фінансово вигідна роботодавцю і стимулює його до створення нових робочих місць.

Щодня всі фахівці центру зайнятості докладають чималих зусиль для більш якісної та ефективної співпраці з клієнтами служби зайнятості. Лише якісно організована та спільно проведена робота дає вагомі результати.

Гуляйпільська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Зустріч фахівця центру зайнятості з бухгалтером фермерського господарства «Надія»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1