Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зустріч маленьких та великих патріотів

До Дня Збройних Сил України в районній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО Фащевським Миколою Семеновичем, Кошубінським Сергієм Михайловичем, Шаровським Сергієм Миколайовичем. До бібліотеки завітали вихованці старших груп дитячого садочка «Веселка» (завідувач Товстик Світлана Антонівна).

Бібліотекар Ірина Шингур розповіла про сьогоднішнє свято, про українських воїнів, які захищають нашу рідну Батьківщину та представила гостей.

Далі розповідь продовжила Світлана Антонівна, яка сказала: «Так сталося, що на Сході нашої країни йдуть військові дії, багато наших воїнів зараз тримають автомати і уважно стежать за діями противника. Вони сильні та мужні і міцно стоять на захисті нашої неньки України» та прочитала зворушливий вірш «Без імені» Вікторії Невідомської, який присвячений нашим доблесним захисникам.

Потім до слова запросили гостей. Своїми спогадами про бойові дії в зоні АТО, про своїх побратимів, про братів наших менших: котиків, собачок,які разом з солдатами несуть нелегку службу та нерідко рятують життя нашим мужнім воїнам поділився Фащевський М.С.

Світлана Антонівна говорила також, що в їхньому дитсадочку є дітки батьки, яких зараз знаходяться в зоні АТО та про те, що діти підтримували військових: писали листівки,малювали малюнки, збирали речі, кошти, виготовляли поробки та пересилали в зону АТО.

Малята на знак вдячності нашим мужнім захисникам декламували вірші: «Захистить країну хто?» Віка Салюк та Кіра Мілусь, «Пише татко доні» Діанка Прибіга, «Чекають синів своїх мами» Максим Кривенко та Маша Остапенко,«Звертаюсь до тебе, мій друже, солдате!» Катя Попович, «Молюся за мир в Україні» Віка Червоненко, «Це перший Новий рік» Артем Бойко і Саша Копервас, «Розцвітай, Україно!» Даня Куріленко та виконали пісні «Козачата», «Діти – України квіти».

На згадку про зустріч діти подарували воїнам свої малюночки та сувеніри.

В кінці Сергій Михайлович Кошубінський сказав, що дитячі малюнки зігрівають серця солдатам спогадами про домівку, рідних, які їх чекають з війни.

Воїни дякували маленьким артистам за теплоту їхніх сердець, за щирість, доброту та побажали займатися спортом, щоб бути сильними,мужніми, витривалими.

Інна Дутова, бібліотекар районної бібліотеки для дітей

Більше фото на сайті gylyajpole.city

Зустріч маленьких та великих патріотів


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1