Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зустріч-навчання в Гуляйпільській ОТГ

Заступник начальника Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Горпинич спільно із виконуючою обов’язки старости села Успенівка, зустрілася з пенсіонерами та громадянами сіл Успенівка, Красногірське, Нове, Рибне, Солодке Гуляйпільської ОТГ.

Зустріч відбулася понеділкового ранку 2 квітня.

Наталія Анатоліївна розповіла про законодавчі зміни, наголосила, що розмір та право на пенсію залежать від величини зарплати, тривалості стажу та показника середньої зарплати, зауважила про легалізацію трудових відносин.

Людей цікавили умови та порядок призначення пенсій, складові пенсій, можливість попередньої правової оцінки документів для призначення пенсій, питання осучаснення військових пенсій.

Розказано про переваги інформаційного сервісу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, де кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються, також користувачі Веб-порталу мають можливість заповнити звернення на призначення або перерахунок пенсії та надіслати його до підсистеми “Звернення”. Надано вичерпні відповіді на всі запитання та індивідуальні консультації щодо пенсійного законодавства.

В свою чергу, жителі громади висловили свою думку про переваги наближення послуг до людей та зробили акцент на тому, що тепер вони економлять не лише кошти на дорогу, а й свій час.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко

Зустріч-навчання в Гуляйпільській ОТГ
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1