Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення депутатів Гуляйпільської ОТГ від Національного корпусу та громадської організації «Гуляйпільська громада»

Тарифний геноцид та ненажерливі власники незаконно приватизованих обленерго та облгазів затягують зашморг навколо горла українців. Не маємо права на мовчання.

Мовчить Конституційний суд, не розглядає питання про ст.13 Конституції України, а там вказано, що земля та її надра є власністю народу України. Наша Конституція це Закон прямої дії, яку плюндрують всі органи державної влади, бо ми всі мовчимо. В статті 143 КУ передбачене пряме правління і ми маємо цим скористатись! Ми вже перемагали з вами бажаючих відкрити кар’єр на Гуляйпільщині - переможемо і цей раз, треба тільки гуртуватись! Ніщо не зупинить ідею, час якої настав.

Досить терпіти підвищення тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги. Ми живемо в умовах тотального знищення медицини та освіти. Наші діти і внуки ростуть без майбутнього.

Шановні земляки!

Ми не знаємо, яка буде погода зимового дня 31 січня 2021 року, але закликаємо вас прийти на збори за місцем проживання, які відбудуться біля в КСК «Сучасник» о 10.00.м.Гуляйполя.

Черга денна:
1. Про зниження тарифів на газ та електроенергію, і як наслідок підвищення комунальних послуг.
2. Скасування плати за транспортування газу.

При умовах, коли кожна сім’я відривала у свій час кожну копійку та проводили газифікацію міст і сіл Гуляйпільщини, ми ще повинні платити кошти за те, що газ подається по трубах, які знаходяться у нашій власності. Не бути цьому. Україна видобуває 20-22 млрд куб газу, нашого українського газу, який належить всім нам згідно ст. 13 Конституції України, і при цих умовах продавати 11 млрд народу по захмарних цінах? Люди, ми звертаємось до вас за підтримкою. Не підтримаєте, залишайтесь один на один з цими людожерами, як залишились вільнянці. Ми віримо, що у хвилини небезпеки згадаємо про те, чиї ми діти та внуки. Пам’ятаймо слова Великого Нестора: «Влада породжує паразитів….» Ми повинні відмінити плату за транспортування і перемогти. Ми знаємо як це зробити і зробимо при активній підтримці народу та об’єднання усіх нас.

Одночасно звертаємось до мешканців Пологівського району «Не спи моя рідна земля, прокинься, моя Україно». Встаємо гуртом проти тарифного геноциду, проводьте в кожному районі такі збори та приймайте рішення прямої дії. Час настав!

Депутати від Національного корпусу
ГО «Гуляйпільська громада»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1