Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення до героїв Майдану, народу України. (поправка автора)

Шановні співвідчизники – Революція поки ще не перемогла!
За гіркотою втрат, переможної ейфорії від повалення режиму Януковича та «Феєрверку» промов з трибун і телеекранів - ми повинні пам’ятати що не менш ВЕЛИКЕ ЗЛО а саме - «КАСТА НЕДОТОРКАНИХ» сидить на шиї Українського народу. Хто як не не ця Верховна зРада України аплодувала та приймала злочинні закони для бандитського режиму Януковича, Ахметова та інших олігархічних кланів багато років поспіль. Хіба не їхня більшість потурала Конституцію та закони України доки народ вже вдруге не витримавши вийшов на майдан і не заявив що ДОСИТЬ! Тепер ми спостерігаємо як вони, звикші смачно їсти, солодко спати та жити у розкошах - як завжди перетасувалися та дружньо почали оббріхувати (в порівнянні з собаками) свого недавнього хазяїна - Януковича.
Треба раз і назавжди вирішити це питання. Неможна дозволити одному олігархічному клану зайняти місце скинутого. Не можна дозволити владі оточити та забезпечити собі гарантію безпеки «кишеньковими міністрами». Хоча Міністром потрібно призначати людей які відповідають певним морально професійним якостям та мають достатній досвід роботи у очолюваній галузі а не лише бажання керування грошовими потоками…

Також треба вирішити деякі з найважливіших питань :
• Ініціювати найшвидше проведення позачергових виборів народних депутатів.
• Закінчення виборів – повинно означати автоматичне позбавлення народних обранців депутатської недоторканості, як спосіб ухилення від кримінальної відповідальності за скоєні ними злочини.
• Скасувати систему голосування за партійними списками. Депутатів у Верховну Раду пропоную вибирати шляхом поіменного обрання одного кандидату від кожного адміністративного району - 490 чоловік. (Питання по кількості треба визначити!)
/Створити партію, фінансувати, вийти з нею на вибори – як ми вже переконалися на багаторічному досвіді та на «власній шкурі» - мають можливість тільки олігархічні клани. Результат: очолення верхів’я партійних списків потрібними членами, які будуть відпрацьовувати «довіру партії»./
• Для забезпечення ефективної діяльності новообраної Верховній Раді, та метою недопущення культивації національного розподілу - випадковим шляхом створити три робочі групи (В кожній групі - рівна кількість представників з східних, центральних та західних областей України.
• За громадами адміністративних районів залишити право відкликати та позбавити свого обранця повноважень депутата в разі невиконання ним покладених службових обов’язків, чи здійснення ним компрометуючих дій.
• Взяти під жорсткий контроль (регламентувати відповідними нормативними документами) витрати на утримання народних обранців. (Державне житло на період роботи, заробітня платня, та інше).
• Голів районних Державних адміністрацій, Районних суддів, прокурорів, керівників районних відділків міліції, – визначати шляхом обрання народними виборами як і депутатів. Вимоги до професійної придатності кандидатів визначити законодавчо.
• Небайдужі громадяни добавляйте свої пропозиції (корегуйте викладене) для подальшого надсилання повного звернення - ультиматуму до тимчасової влади.

Васильєв Є.В.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1