Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення до жителів Гуляйпільського району

Звернення до жителів Гуляйпільського району


Шановні жителі Гуляйпільського району!

У з’язку зі стрімким зростання захворюваності на COVID-19 у нашому районі, звертаюсь до всіх жителів, в тому числі до керівників установ і закладів, які працюють в умовах карантину, з проханням неухильно дотримуватись його норм. Не забувайте про масковий режим, безпечну дистанцію між людьми, дезінфекцію у приміщеннях. Ці правила розроблені з однією метою – знизити кількість людей, які захворіли на коронавірус.

За повідомленням начальника Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, з 25.09.2020 року працівниками Гуляйпільського ВП спільно із представником Держпродспоживслужби в Гуляйпільському районі було здійснено 3 рейди щодо виявлення «порушень правил щодо карантину людей» ст. 44-3 КУпАП та складено 3 адміністративних протоколи. Також постійно здійснюються перевірки мобільними групами Гуляйпільського ВП, щодо дотримання п.п 1 п. 12 постанови КМУ № 641 від 22.07.2020 року, а саме – роботи суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля після 24-ї та до 7-ї години.

Наголошую на необхідності дотримуватися всіх карантинних обмежень! Використовуйте захисні маски та санітайзери, мінімізуйте соціальні контакти, уникайте зборів та місць масового скупчення людей, без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, за можливістю залишайтеся вдома. Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я й інших людей. Не наражайте на небезпеку себе та близьких!

Бережімо себе! Будьмо здорові та самовідповідальні!


Голова райдержадміністрації

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1