Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення громадян – головний індикатор проблемних ділянок в роботі Держкомзему

Звернення громадян – головний індикатор проблемних ділянок в роботі ДержкомземуЗа останній рік до територіальних відділів Держкомзему в Запорізькій області надійшло близько 15 тисяч звернень громадян, з них 28 звернень до відділу Держкомзему у Гуляйпільському районі Запорізької області . У більшості випадків це робочі питання щодо оформлення та переоформлення державних актів на земельні ділянки, приватизації присадибних ділянок, непогодження з орендною платою за земельну частку (пай), відмови у наданні земельних ділянок, безкоштовна приватизація.

Серед звернень громадян є і скарги, і пропозиції, і заяви щодо роз’яснень чинного земельного законодавства. Основні проблеми, на які сьогоднішній день скаржаться громадяни - це діяльність чи бездіяльність посадових осіб місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій. Є серед скарг і нарікання на роботу працівників територіальних відділів Держкомзему. Кожна така скарга розглядається окремо та у більшості випадків, проводяться внутрішні перевірки, колегії, наради. Як правило громадяни вчасно отримують вичерпні відповіді від керівництва відділів та управлінь.

Власні звернення, скарги, пропозиції просимо надсилати у робочий час на адресу відділу Держкомзему у Гуляйпільському районі Запорізької області м.Гуляйполе пл. Петровського, 4., тел. 4-18-40, 4-16-74, та Головного управління Держкомзему у Запорізькій області (м. Запоріжжя, вул. Українська, 50), надавати у письмовому та усному виді на особистих прийомах громадян а також не виходячи з дому на офіційному веб-сайті Головного управління Держкомзему у Запорізькій області: http://zem.zp.ua у розділі «звернення громадян».

Часи прийому громадян: щоденно.

Постійно діють гарячі телефонні лінії Головного управління Держкомзему у Запорізькій області (0612) 63-64-52) та Держземагентства України (0800-502-528).Відділ Держкомзему у Гуляйпільському районі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1