Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звіт міського голови Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмака перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік

Звіт міського голови Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмака перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік3 травня в Мирненському старостинському окрузі міський голова Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмак прозвітував перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік. За звітний період проведені слідуючі заходи:

Проведений поточний ремонт вуличного освітлення в селах Мирне, Чарівне на загальну суму 16229,64 грн., проведений поточний ремонт доріг загального користування сіл Мирне, Чарівне – 272000,0 грн, проведена реконструкція артезіанської свердловини в с. Загірне – 67805,59 грн., придбані дві бензокосілки, дренажний насос та шланггофру для відкачування води при поточному ремонті водопроводу – 8741 грн, проведені поточні ремонти водопроводів в селах Мирне, Чарівне – 90710,8 грн., для шкільного автобуса придбано запасні частини та дизельне паливо – 14973,3 грн, профінансовано роботи по виготовленню генеральних планів сіл Мирне, Чарівне, Загірне на суму - 226346,0 грн, для спортивного майданчика в с. Мирне придбано баскетбольний щит на 9800,0 грн. Для більш ефективної роботи в.о. старости Поліщак В.Я. наданий автомобіль «Таврія» який обслуговуватиме села Мирне, Чарівне та Гуляйпільське. Міський голова повідомив про плани відносно цієї території, а саме: поточний ремонт доріг, роботи мобільного ЦНАПу. Сергій Олександрович коротко розповів про мобільний ЦНАП, про те, що Гуляйпільська міська ОТГ виграла грант по Програмі «U-LEAD З Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, яким передбачається надання нашій громаді мобільного ЦНАПу. Це покращить якість надання адміністративних послуг для людей похилого віку та для осіб з обмеженими фізичними можливостями, що проживають у віддалених населених пунктах. Це невеликий автобус який обладнаний повністю робочим містом та необхідною оргтехнікою. Такий мобільний ЦНАП сьогодні тільки один на всю Україну і наша громада ввійшла в десятку, хто отримає такий мобільний ЦНАП. Також це дасть можливість співпрацювати з іншими громадами району в частині надання адміністративних послуг. Також в рамках цього гранту передбачено надання меблів та оргтехніки для ЦНАПу. А це значить, що в громаду буде залучено близько 2,0млн. грн.

На заході були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту ГМР Науменко В.П., депутати міської ради Ходус Ю.Г., Рясний О.А., керівництво ТОВ НВТ «Плаверс ЛТД Ко», жителі сіл Мирне та Чарівне.

Сергій Олександрович подякував про роботу в.о. старости Боговін Н.М.,та повідомив жителів, що у зв’язку з тим, що Боговін Н.М. написала заяву на звільнення, виконувати обов’язки по Мирненському старостинському окрузі буде в.о. старости Поліщак В.Я., яка на сьогодні є і в.о. старости в Гуляйпільському старостинському окрузі.

Про реформування в галузі освіти розповів начальник відділу освіти, молоді та спорту В.П.Науменко.

Жителі сіл задавали ряд проблемних питань, а саме:

- нерегулярні автобусні перевезення ТОВ «Гуляйпільське АТП 12338»,

- про закриття школи,

- про незадовільну роботу лікаря на території сіл Мирне та Чарівне,

- заміна металевих труб на пластикові на водогоні.

На всі питання були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення.

http://gpmrada.gov.ua/news/1320-zvit_miskogo_golovi_guliaipilskoi_otg_so_iarmaka_pered_zhiteliami_sil_mirne_ta_charivne_pro_provedenu_robotu_za_rik.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1