Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звіт про діяльність Відділу Держкомзему у Гуляйпільському районі Запорізької області за 2011 рік

Звіт про діяльність Відділу Держкомзему у Гуляйпільському районі Запорізької області за 2011 рікДіяльність Відділу Держкомзему у Гуляйпільському районі Запорізької області протягом 2011 року спрямовувалась на реалізацію державної політики у сфері регулювання земельних відносин та їх правове забезпечення, здійснення земельної реформи та створення прозорого ринку земель, охорону і відтворення земель, ведення державного земельного кадастру, державного регулювання у сфері землеустрою, цільове використання надходжень від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, формування суб’єктів власності на земельні ділянки відповідно до заходів реалізації стратегічних цілей діяльності управління та Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Протягом 2011 року в районі проінвентаризовано землі населених пунктів на площі 478 га. Інвентаризація земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів виконана стовідсотково.
В цілому на поточний момент по Гулйпільському району землі населених пунктів проінвентаризовані на площі 9,0201 тис. га, що складає 92,4% від їх загальної площі. За межами населених пунктів інвентаризацію земель несільськогосподарського призначення проведено стовідсотково.
За наявності фінансування з державного бюджету в 2012 році заплановано провести роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності.
Згідно з ст.18 Закону України «Про внесення змін до ст.18 Закону України «Про оцінку земель» поновлення нормативної грошової оцінки земель в населених пунктах повинно проводитись не рідше ніж один раз на 5-7 років.
Зараз роботи по поновленню нормативно-грошової оцінки земель виконані у 56 населеному пункті. На 2012 рік заплановано виконати поновлення нормативної грошової оцінки земель по селищу Залізничне.
На території району нараховується більше 52 власників та користувачів, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського виробництва загальною площею більш як 100 гектарів. Із загальної їх кількості укладено 12 договорів на розробку проектів землеустрою що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель.
На сьогодні тільки недостатні обсяги фінансування з усіх рівнів бюджетів стримують хід виконання зазначених вище робіт і не дозволяють значно збільшити надходження до місцевих бюджетів від плати за землю.
Необхідним напрямком роботи Головного управління та його територіальних підрозділів у районах та містах області є розвиток ринку земель. На протязі 2011 року продано Гуляйпільською міською радою 2 земельних ділянок несільськогосподарського призначення вартістю 86,93 тис. грн. Здійснено також підбір 5 вільних земельних ділянок для продажу на земельних торгах.
Функції державної реєстрації правовстановлюючих документів на землю відділ Держкомзему у Гуляйпільському районі почали виконувати з 1 січня 2011 року.
За період 01.01.2011- 01.01.2012 рр. по району зареєстровано та видано:
•626 державних актів на право власності на земельну ділянку громадянам;
•42 державних актів на право постійного користування земельною ділянкою;
•1730 договорів оренди землі.

Начальник відділу
Васільєв М.Ю.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1