Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звітний концерт учнів та викладачів Гуляйпільської дитячої школи мистецтв

1 червня 2016 року в культурно-спортивному комплексі «Сучасник» відбувся звітний концерт учнів та викладачів Гуляйпільської дитячої школи мистецтв «Многії літа, рідна Україно!».

У великому залі панувала атмосфера родинного затишку. Батьки та друзі з квітами в руках прийшли привітати маленьких музикантів із завершенням 2015-2016 навчального року.

Присутніх у залі гостей свята привітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрація Л.В.Третьякова, яка подякувала працівникам та вихованцям закладу за творчі досягнення, привітала випускників із завершенням навчання в школі, побажала дітям нових творчих злетів, яскравих виступів, перемог та гарного відпочинку на літніх канікулах.

Виконуюча обов’язки директора КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської районної ради Л.В.Діденко повідомила, що в школі навчається 280 учнів, подякувала колегам, батькам та спонсорам за співпрацю та всебічну допомогу навчальному закладу, вручила 84 учням похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні. 26 випускників одержали свідоцтва про закінчення закладу, в тому числі 13 - з відмінним результатом.

У фойє КСК «Сучасник» була представлена виставка робіт учнів художнього відділення. В концертній програмі взяли участь вихованці музичного, вокального та хореографічного відділень, переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, викладачі школи, творчі колективи та випускники закладу.

За інформацією відділу культури і туризму Гуляйпільської районної державної адміністрації.

Звітний концерт учнів та викладачів Гуляйпільської дитячої школи мистецтвЗвітний концерт учнів та викладачів Гуляйпільської дитячої школи мистецтв
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1